( ... prekės )
Įrankiai
Prisijungti

prezikai.lt - smagaus gyvenimo dalis! - prezervatyvai, lubrikantai, dovanėlės žymiai pigiau nei kitur

El. paštas Spausdinti PDF

Atsiskaitinėdami už prekes galite pasirinkti vieną iš pasirenkamų būdų kuriuo norite gauti prekes. Jei Jūsų suma viršija 20 eurų (įskaičiuojant PVM), prekės pristatomos nemokamai tik Lietuvos paštu.

 

Visos prekės pristatomos diskretiškoje pakuotėje, išoriškai apžiūrint nėra galimybių nustatyti kas yra viduje. Siuntėjas nurodomas kaip fizinis asmuo.

Taip pat atsiskaitinėdami už prekes pastabose galite įrašyti "iki pareikalavimo" - tuomet negausite jokio perspėjimo apie atėjusį siuntinį. Patys turėsite pasiimti siuntinį iš artimiausio pašto skyriaus.

 

  1. Jei gyvenate rajone - registruotas siuntinys atnešamas Jums į namus. Jei tuo metu namuose nieko nėra, paliekamas pranešimas kuriame pašte atsiimti prekes. Siuntos visada siunčiamos pirmenybiniu registruotu paštu. Iškilus nesklandumams, pagal siuntos kodą galima nustatyti ar prekė buvo gauta ar ne.
  2. Su VeniPak kurjeriais prekės pristatomos per 1 d.d. jei užsakymas apmokamas iki 12:00 val. Siuntinio kaina - 2.42 eur., jei norite atsiskaityti grynais, tai papildomai pridedame 0.85 eur. mokestį.
  3. LPExpress terminalu prekės pristatomos per vieną darbo dieną. Prisatymo kaina 1.98 euro. Taip pat galite atsiskaityti kortele atsiimant prekes. Visą informacija kaip atsiimti siuntą gausite SMS žinute iš Lpexpress terminalo. 

 

Pašto kodo nurodyti nebūtina, bet jei tai padarysite, blogiau nebus :) Pašto kodus galite rasti ČIA.

Pasirinkite valiutą


LOADING
http://prezikai.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/925452lelo.jpg
http://prezikai.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/254406sensual.jpg
http://prezikai.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/600551aqua.jpg
Pjur Aqua 100 ml
13.92 €
11.14 €
Jūs sutaupote: 20.00%
http://prezikai.lt/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/100292amelia.jpg
Lėlė Amelia
15.66 €

Pirkinių krepšelis

VirtueMart
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Jūsų nuomonė svarbi

Svarbiausia, kad prezervatyvas :